Kurumsal

Mardin Taksi Durağı

Mardin Merkez  Taksi Durağı 15/09/2011 tarihinde Mardin ilinin merkezinde  Durağın ilk şöförü Sayın Cesur KEREN  tarafından kurulmuştur. Daha sonra durağa diğer şöförler de gelerek ekip olarak çalışmaya başlamışlardır. 
Aynı zamanda Mardin ilinin  en eski taksisi olan Merkez Merkez Taksi, şöförü Cesur KEREN'in  yönetiminde uzun yıllar Mardin ili ve ilçelerine  hizmet vermektedir. 2011 yılında sarı taksi gelmeden de hizmet veren taksi durağımız Ticari  Taksi uygulaması ile birlikte kurumsal olarak çalışmaya başlamıştır. 
Bugün tüm dünyada "Mardin Taksi" aramasını yaptığınızda karşınıza çıkan ilk site www.mardintaksi.com sitesidir. Bu, tesadüf değildir, işlerini iyi yapan insanların hem işleri hem de site adresleri ön planda olmaktadır. Bu gelenek 2015 yılında web sitemiz açıldığından beri değişmemiştir. Bu değişmeyen gelenek, günümüzde de devam etmektedir. Bugün Mardin ilindeki  vatandaşlarımız, memurlarımız, öğretmenlerimiz, askerlerimiz ve tüm çalışanlarımız, Mardin Merkez Taksi Durağı ile çalışmaktadır. 
Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm müşterilerimize , arkadaşlarımıza,  bizden maddi manevi desteğini esergemeyen siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Sizler sayesinde bugünleri görmekteyiz.
Cesur KEREN
Bilen Taksi Şöförü
Image

Fotoğraf Galerisi

Siverek Taksi Durağımızdan Fotoğraflar
Mardin Merkez Taksi
Mardin Çarşı Taksi
Mardin Merkez Taksi Durağı
Mardin Belediye Taksi
Vali Ozan Bulvarı Taksi
Mardin Diyarbakır Bulvarı Taksi
Mardin Hastane Taksi
Mardin Cezaevi Taksi
Nuhoğlu Otel Taksi
Mardin Yenişehir Taksi
Mardin Artuklu Taksi
Mardin Yeni Yol Caddesi Taksi
Mardin İl Milli Eğitim Taksi
Mardin Valilik Taksi
Mardin Pazar Yeri Taksi
© 2024 Mardin Taksi. Mardin'in En İşlek Taksi Durağı. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL